Akátové skládací zahradní křeslo Kave Home Chabeli s béžovým výpletem pro dokonalou relaxaci

Skládací zahradní křeslo Chabeli je krásným moderním a praktickým doplňkem. Pohodlný ručně pletený sedák v přírodní béžové barvě doplňuje dřevěná masivní podnož z akátového dřeva, která díky svému odstínu získává nádech svěžího designu. Děrovaný výplet pak zejména oceníte v letních měsících, kvůli možnosti volného proudění vzduchu. Křeslo je možné snadno složit, díky čemuž se s ním velmi dobře manipuluje.

Pohodlný sedák

Sedák křesla je vyroben z ručně pleteného materiálu v přírodní béžové barvě. Pletení je velmi jemné a dokonale se přizpůsobí vaší postavě, což zajišťuje skutečnou pohodu. Materiál je navíc prodyšný a dobře odvádí vlhkost, takže se na sedáku nebudete spotit. Pokud bude sedák špinavý, lehce ho očistíte hadříkem namočeným v mírném saponátu.

Designová podnož

Dřevěná podnož křesla je vyrobena z akátového dřeva. Tento druh dřeva je velmi odolný a trvanlivý, takže si můžete být jisti, že křeslo vám vydrží řadu let. Navíc dřevo má hezký světlý odstín, který se bude krásně snoubit s ostatním nábytkem na vaší zahradě. Pokud se vám podnož zoxiduje, snadno ji opětovně ošetříte speciálním nátěrem na dřevo.

Děrovaný výplet pro optimální prodyšnost

Výplet křesla je děrovaný, což zajišťuje volný průchod vzduchu. To je příjemné zejména v letních měsících, kdy se na zahradě může dostat i teplo. Kromě toho výplet dodává křeslu půvabný vzhled – tenhle prvek by neměl chybět v žádné moderní zahradě.

Skládací konstrukce pro snadné uložení a přenášení

Skládací konstrukce křesla je velmi praktická – křeslo můžete snadno složit a uložit do úschovy, kdykoliv ho nebudete používat. Kromě toho se s ním dobře manipuluje a snadno ho můžete přenést z jednoho koutku zahrady do druhého, podle toho, kde byste si chtěli udělat relaxační zónu.

Pro dokonalou relaxaci si pořiďte akátové skládací zahradní křeslo Kave Home Chabeli s béžovým výpletem a užijte si bezstarostné dny na zahradě.

Pozn.: Výrobek je vhodný pouze pro krytý exteriér. Pro prodloužení životnosti výrobku doporučujeme také v exteriéru přikrývat.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zdroj: Nábytek přehledně

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.