Antracitově šedá rozkládací variabilní rohová pohovka Ghado Melow: Pohodlný nábytek pro moderní obývací pokoj


Antracitově šedá rozkládací variabilní rohová pohovka Ghado Melow

Pohodlný nábytek pro moderní obývací pokoj

Pohovka Ghado Melow

Chcete útulnou pohovku a zároveň místo, kam si můžete pohodlně lehnout? Pak je Melow pohovka přímo pro vás. Pohodlí zajistí textilní povrch ze 100% polyesteru v mnoha barevných variantách.

V základní sestavě slouží jedna strana jako lenoška, na kterou se můžete kdykoliv během dne položit. Během pár okamžiků si můžete pohovku i rozložit. Vznikne tím místo 135 x 195 cm pro jakéhokoliv příležitostného hosta.

Rozložená pohovka Ghado Melow

Rozkladací pohovka Ghado Melow se stane skvělým prvkem vašeho obývacího pokoje. Kromě praktického rozložení získáte pohovku, která vyniká moderním designem a kvalitním zpracováním. Pohovka je dostupná v několika barevných variantách, takže si můžete vybrat přesně tu, která se nejlépe hodí k vašemu zařízení.

Detail pohovky Ghado Melow

Zajímavostí pohovky Ghado Melow je i to, že je variabilní. To znamená, že si můžete vybrat, zda ji chcete s rohovou částí vlevo nebo vpravo. Také můžete pohovku zakoupit s přistaveným taburetem, který tuto pohovku ještě více vylepší.

Poznámka: Pokud si chcete Melow pohovku objednat, můžete tak učinit na stránkách Brega.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.