ASIR Jídelní set COSTA v moderním bílo-šedém designu

Jídelní set COSTA je plnohodnotná sada nábytku ke stolování vyrobená v bílé a šedé barvě. Je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé a šedé barvě. COSTA je komplet stolovacího nábytku, který se bude hodit do kuchyně možná právě Vám.

Rozměry a materiály

Jídelní stůl má rozměry Šířka: 120 cm Hloubka: 75 cm Výška: 75 cm. Stůl má dřevěné nohy. Rám židle je vyroben z kovu a čalounění židle je 100% Polyuretanová pěna. Set obsahuje 2 židle, které mají rozměry Šířka: 47 cm Výška: 90 cm Výška sedáku: 49 cm.

ASIR Jídelní set COSTA je nejen praktickým řešením pro malé byty, ale také praktickým a moderním doplňkem Vaší kuchyně nebo jídelny. Pokud hledáte moderní set nábytku, který Vám nabídne komfort a praktičnost, pořiďte si ASIR Jídelní set COSTA.

Zkuste si nyní objednat svůj jídelní set a získejte vybavení pro stolování ve stylu s moderním bílo-šedým designem! Více informací naleznete zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/asir-jidelni-set-costa-bila-seda-2.

ASIR Jídelní set COSTA

Zdroj: https://www.naradi-cz.cz/produkt/asir-jidelni-set-costa-bila-seda-2

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.