Bílá přikrývka z mikrovlákna Kave Home Mistral – ideální volba pro dokonalý spánek!


Pohodlný a zdravý spánek po celý rok

Bílá přikrývka z mikrovlákna Kave Home Mistral je skvělým společníkem pro pohodlný a zdravý spánek po celý rok. Mikrovlákno je vyrobeno z jemných vláken, které jsou hypoalergenní, tedy nevyskytují se v něm žádné alergeny. Díky tomu si pohodlí mohou vychutnat naprosto všichni.

Výplň z dutého vlákna je velice kvalitní a vyniká především tím, že si zachovává svůj tvar a objem i po několika praních. Je vyrobena z velkého množství malých dutinek, které si udržují vzduch uvnitř, a tak je přikrývka stále hebká a pohodlná na spaní.

Rovnoměrně rozložená výplň

Prošívání jednotlivých částí přikrývky zajišťuje, že se výplň nebudeme hromadit pouze na jednom místě, ale rovnoměrně se rozloží po celé ploše. To znamená, že si přikrývku můžete dát jakoukoli stranou nahoru a budete mít stále stejně pohodlně.

Jednoduchá údržba

Bílá přikrývka z mikrovlákna Kave Home Mistral je kromě výborného materiálu pro spaní také velice snadno udržovatelná. Vzhledem k jejímu jemnému složení doporučujeme prát ji na teplotu do 40°C. Dále je možné přikrývku profesionálně vyčistit při poškození nebo v rámci pravidelné údržby. Nikdy však nepoužívejte bělící prostředky ani ji nesušte v sušičce.

Bílá přikrývka z mikrovlákna Kave Home Mistral je vynikající volbou pro jakýkoli typ postele a pro každého, kdo si chce užít dokonalý spánek bez kompromisů. Pokud si ji chcete pořídit, můžete ji zakoupit na stránkách skvelynabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.