Bílý porcelánový dezertní talíř Kave Home Pierina 21,5 cm – skvělý vánoční dárek pro gurmány!


Bílý porcelánový dezertní talíř Kave Home Pierina 21,5 cm

Perfektní vánoční dárek pro gurmány

Jednoduchý dezertní talíř Kave Home Pierina se vám bude hodit jako základní kousek do vaší kuchyně a uplatníte ho při servírování vašich oblíbených dezertů. Každý kus z kolekce Pierina je vyroben z přírodního minerálu, díky čemuž má originální drobné odlišnosti v tónu. Hodí se do jakýchkoliv interiérů kvůli svému nadčasovému vzhledu, bílé barvě a lesklé glazuře. Je vhodný do myčky i mikrovlnné trouby.

Bílý porcelánový dezertní talíř Kave Home Pierina 21,5 cm

Bílá barva a lesklá glazura pro nadčasový vzhled

Kave Home Pierina je vyroben z kvalitního porcelánu, který vám bude sloužit mnoho let. Tento dezertní talíř vyniká svou bílou barvou a lesklou glazuří, které mu dodávají nadčasový vzhled. Můžete ho kombinovat s dalšími kousky z kolekce Pierina nebo ho využít jako samostatný díl v dekoraci jídelního stolu.

Velikost a vlastnosti

Bílý porcelánový dezertní talíř Kave Home Pierina 21,5 cm má ideální velikost pro servírování různých druhů dezertů, jako jsou dorty, zákusky, zmrzlina nebo ovoce. Je vyroben z přírodního minerálu, což znamená, že každý kus může mít drobné odlišnosti v tónu. Talíř je odolný proti poškození a vhodný do myčky i mikrovlnné trouby.

Bílý porcelánový dezertní talíř Kave Home Pierina 21,5 cm

Vyberte si kvalitní porcelán od Kave Home

Pokud hledáte kvalitní a nadčasový porcelán, určitě se podívejte na další kousky z kolekce Pierina od Kave Home. Najdete zde mimo jiné talíře, misky, šálky a další doplňky. Kombinujte je podle své fantazie a vytvořte si dokonalý dekorační prvek na váš jídelní stůl.

Nakupujte bílý porcelánový dezertní talíř Kave Home Pierina 21,5 cm online na Interierio.cz a těšte se na dokonalý servis při servírování vašich oblíbených dezertů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.