Boxspring KORBELA 01, luxusní krémový nábytek 160x200cm


Boxspring KORBELA 01 – luxusní postel s úložným prostorem a topperem

Postel je jedním z klíčových prvků vašeho domova. Proto by měla být nejen pohodlná, ale také esteticky pěkná a vyrobená z kvalitních materiálů. Pokud i vy patříte mezi náročné zákazníky, určitě oceníte naši novinku – Boxspring KORBELA 01.

Luxusní krémový nábytek 160x200cm

Tato postel je naprostou lahůdkou pro všechny, kteří milují luxus a tečku nad i. Krémová látka dokonale ladí s každým interiérem. Navíc díky rozměrům 160x200cm máte dostatek prostoru pro pohodlný spánek.

Jak již bylo zmíněno, v ceně postele je topper. Ten navíc zajistí, že se budete cítit jako v bavlnce a pohodlí vám bude zaručeno.

Úložný prostor pro vaše věci

Dalším velkým plusem této postele je úložný prostor. V dnešní době, kde se většina z nás potýká s nedostatkem prostoru v bytech a domech, je velmi důležité mít dostatek úložného prostoru. Tato postel s úložným prostorem vám pomůže řešit tento problém.

V ceně postele je také možnost výběru potahové látky. My vám doporučujeme krémovou látku s označením Cover 02. Ale rozhodnutí je na vás.

Vyberte si z kvalitních materiálů

Postel je vyrobena z kvalitních materiálů, které jistě splní vaše nároky. Bonellové pružiny jsou zárukou dlouhé životnosti a vysokého komfortu. Nožky jsou vysoké 2 cm a dodají posteli další šmrnc.

Zvolte si rozumnou cenu

Boxspring KORBELA 01 je kvalitní postel, která vás nabídne komfort a vzhled na velmi vysoké úrovni. A navíc je za velmi rozumnou cenu. Tak proč si ji nevyzkoušet?

Pokud se vám tato postel líbí, neváhejte a objednejte si ji hned zde na našich stránkách!

Boxspring KORBELA 01

Boxspring KORBELA 01 detail

Boxspring KORBELA 01 úložný prostor

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.