Eka nadchýná čalouněnou stěnou Trinity 22 – Grafitem a Zelenou

Vysoce moderně a netradičně provedený botník Trinity je skvělou volbou pro náročné! Svým vzhledem se bude vyjímat zkrátka v každé domácnosti.

Botníková stěna Trinity vyčnívá především svými čalouněnými panely, kterými je tvořena zadní část botníku, což je úplná novinka na českém trhu.

Nabízíme možnosti různých barev a druhů látek viz. nabídka zde.

Předsíňová stěna obsahuje:

  • 1 ks – botník 100 cm
  • 1 ks – šatní skříň 45 cm
  • 1 ks – nástěnná skříň 45 cm
  • 4 ks – čalouněný panel 38×40 cm
  • 10 ks – čalouněný panel 50×40 cm
  • 1 ks – čalouněný panel 38×15 cm

Předsíňové stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely nabízíme v mnoha barevných variantách a nabízíme také možnost dokoupit i jednotlivé části samostatně dle naší nabídky.

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Barevné varianty botníku, šatní skříně a věšáku:

Eka nadchýná čalouněnou stěnou Trinity 22 - Grafitem a Zelenou Eka nadchýná čalouněnou stěnou Trinity 22 - Grafitem a Zelenou Eka nadchýná čalouněnou stěnou Trinity 22 - Grafitem a Zelenou Eka nadchýná čalouněnou stěnou Trinity 22 - Grafitem a Zelenou
Bílá Bílá/Sonoma Sonoma Grafit

Změnu barvy dekoru dřeva / barvy látky prosím uveďte do poznámky

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.