Expedo Komoda LAXYGA (26) – Vysoce kvalitní a elegantní komoda s monastyrským dubovým povrchem a lesklým černým odrazem


Expedo Komoda LAXYGA (26) – Vysoce kvalitní a elegantní komoda

Dostatek úložného prostoru

Sháníte dostatek úložného prostoru do vaší ložnice či obývacího pokoje? Pokud ano, máme pro Vás skvělou volbu. Expedo Komoda LAXYGA je elegantní a moderní kus nábytku s dostatkem úložného prostoru.

Monastyrský dubový povrch a lesklý černý odraz

Vysoce kvalitní materiál s hranou ABS zajišťuje, že tato komoda vydrží dlouhou dobu v nezměněném stavu. Co se týče vzhledu, kombinace monastyrského dubového povrchu a lesklého černého odrazu je nejen stylová, ale také praktická vzhledem k tomu, že se bude hodit do každého interiéru.

Čtyři zásuvky a dvě poličky za uzavíratelnými dvířky

Malý prostor s velkým množstvím místa, to je přesně to, co Expedo Komoda LAXYGA nabízí. S čtyřmi zásuvkami a dvěma poličkami za uzavíratelnými dvířky máte dostatek úložného prostoru pro vše, co potřebujete ukládat. K tomu přidejte pevnou vrchní odkládací plochu, kterou můžete využít pro dekorace, lampu nebo knihy.

Jednoduchá montáž

Demontovanou komodu dostanete domů v krabici, avšak nemusíte se bát, že byste se nedokázali primontovat ji sami. Montáž je totiž natolik jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý.

Doporučujeme Vám podívat se na další komponenty z řady LAXYGA

Pokud se Vám líbí tento styl a chcete si zmodernizovat pokoj či ložnici, doporučujeme Vám podívat se na další komponenty z řady LAXYGA. Postel nebo skříň se budou určitě hodit také.

Spokojenost zaručena

Nevěříte? Zkuste sami a udělejte si vlastní názor. My Vám zaručujeme, že budete spokojeni. Komodu, čtyři zásuvky, poličky, dvířka, odkládací plochu a ABS hrany dostanete v nejvyšší kvalitě.

Použité materiály: LTD

Použité materiály: LTD. Díky vysoké kvalitě bude Vaše komoda vypadat jako nová i po letech používání.

Expedo Komoda LAXYGA 26

Díky Expedo Komodě LAXYGA (26) získáte v obývacím pokoji či ložnici nejen dostatek úložného prostoru, ale také moderní a stylový kus nábytku. Komoda je vyrobena z kvalitního materiálu s hranou ABS, nabízí čtyři zásuvky a dvě poličky za uzavíratelnými dvířky a má pevnou vrchní odkládací plochu. Montáž je natolik jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý. Doporučujeme Vám podívat se i na další komponenty z řady LAXYGA. Komoda, stejně jako další kusy nábytku, je k dispozici na našem e-shopu za skvělou cenu. Pokud máte jakýkoli dotaz či požadavek, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Expedo Komoda LAXYGA (26) si můžete zakoupit zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.