Hořčicově žlutý taburet Somcasa Angus – stylový doplněk pro váš interiér!


Taburet Angus od značky Somcasa skloubí příjemné s užitečným. Jeho jednoduchá konstrukce lahodí oku a dá se využít jako opěrka nohou po dlouhém dni, či jako další sezení pro hosty. Angus je z pevné látky hořčicově žluté barvy a stojí na lakované dřevěné podnoži. Výborně se hodí jak do moderního, tak do vintage či retro interiéru.

Taburet Somcasa Angus

Designový kousek pro váš domov

Taburet Angus není jen dalším kusem nábytku, který jen zaujme svou barvou. Je to praktický a designový doplněk pro váš interiér. Lze ho využít jak ke svému původnímu účelu – jako sezení pro hosty či opěrka nohou, tak jako dekorativní prvek, který zkrátka patří do vašeho interiéru.

Barva jako tajfun v interiéru

Hořčicově žlutá barva je v poslední době velmi oblíbená. Je svěží a příjemná pro oko, takže se hodí do většiny interiérů. Pokud máte rádi funky styl, jistě si přijdete na své. Pokud máte v interiéru již jiné prvky, může být zase krásným kontrastem. Buďte originální a vyberte si tento stylový doplněk.

Stabilní konstrukce pro pohodlné sezení

Při výběru taburetu je důležité zkontrolovat i jeho konstrukci. Taburet Angus má dřevěnou podnož, díky které je stabilní. Je potažený pevnou látkou, která zaručí pohodlné sezení. Není nic horšího než křehký nábytek, na který se nelze spolehnout. S taburetem Angus se nemusíte bát. Je to kvalitní vyrobený kousek, na který se můžete spolehnout.

Přizpůsobte ho svému stylu

Taburet Angus se hodí jak do moderního, tak do vintage či retro interiéru. Pokud máte styl, který držíte, určitě nebudete litovat pořízení tohoto stylového doplňku. Pokud se vám líbí minimalistický styl, můžete si ho ideálně upravit nějakým polštářem nebo přehozem. Tak jako tak, bude to jistě skvělý doplněk do vašeho domova.

Koupit taburet Somcasa Angus na srovnavacnabytku.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.