Koberec s béžovými proužky ve velikosti 60 x 90 cm


Originální doplněk pro každý interiér

Koberec v moderním designu se stává velkým hitem poslední doby. To především proto, že se jedná o detail, který může celou místnost pozvednout na úplně novou úroveň. Zvláště tenhle koberec v béžové barvě s proužky je dokonalým příkladem toho, co dokáže správný kus textilie pro domov.

Kombinace juty a bavlny

Koberec je vyráběn z juty, která dodá tomuto kusu textilie jeho přirozenou krásu a charakter. Tento materiál má své kouzlo a už jen ve spojení s jemnou bavlnou, která se kromě měkkosti vyznačuje i vysokou odolností, vytvoří dokonalou kombinaci pro tento originální doplněk do každého interiéru.

Místo, kde se budete cítit jako doma

Tento koberec s béžovými proužky o rozměru 60 x 90 cm se stane ideálním doplňkem pro vaši obývací nebo ložnici. Vyrazí z něj příjemná atmosféra a dokáže pozvednout celou místnost na úplně novou úroveň, uvolní se vám v něm, jako v žádném jiném prostoru ve vašem domě. Navíc, díky decentním proužkům v béžové barvě jistě zapadne do každého interiéru, ať už moderního nebo klasického stylu.

koberec béžové proužky

Zakupte si svůj koberec hned teď!

Koberec s béžovými proužky o velikosti 60 x 90 cm můžete najít na našem e-shopu Crosta.cz. Věříme, že se budete cítit jako doma s tímto originálním doplňkem, který je ideálním kouskem pro každý interiér. Pokud zákazník při nákupu vybere více výrobků, těšíme se na možnost poskytnout mu opět výhodnou cenu a rychlé dodání.

Podívejte se na koberec s béžovými proužky na Crosta.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.