Masivní dubová postel Way – útulný spánek vysoké kvality

Vyspali jste se dobře? Kvalitní spánek je pro lidské tělo nezbytný, a proto byste si na něj měli dát pozor a investovat do něj. Masivní dubová postel Way vám může pomoci zajistit klidnou a pohodlnou noc s vysokou kvalitou spánku.

Stylová postel Way

Zaujme na první pohled svým vzhledem. Surové zpracování z masivních kusů dubového dřeva dodává posteli na originalitě. Jediná pohled na ni dokáže dodat vaší ložnici neopakovatelný, přirozený šmrnc.

Tip: Pokud chcete udržet krásný vzhled postele, doporučujeme ji pravidelně utírat měkkou prachovkou bez brusných účinků na prach. Tuto postel však nikdy nečistěte abrazivními nebo agresivními chemikáliemi.

Díky kovové podnoži a zkosenému říznutí čela získává postel Way industriální vzhled. Tento doplňuje rovněž certifikace FSC, což znamená, že postel pochází z obnovitelných lesů a výrobek je tak šetrný k životnímu prostředí.

Spoléhejte na nejlepší povrchovou úpravu přírodním olejem, který chrání dřevo a zároveň je šetrný k vašemu zdraví.

„Kvalitní a zdravý spánek plní velmi důležitou funkci pro naše tělo a psychiku.“

Doporučení k používání

K čištění této postele můžete použít pouze měkkou utěrku bez brusných účinků. Nábytek neumisťujte do vlhkého prostoru a v blízkosti zdrojů tepla, jako jsou vytápěcí tělesa nebo krby. Může dojít k deformaci a popraskání.

Objednejte si postel Way zde a získejte nádherný kousek přírody do vaší ložnice.

Postel Way

Postel Way v šedé barvě.

Dostanete k ní rovněž dřevěný rošt, takže od nás skutečně dostanete všechno, co potřebujete. Nemusíte si tedy shánět další vybavení a můžete si užívat svůj kvalitní spánek. Přejeme dobré spaní.

Postel Way - detail

Detail kovové podnože.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.