Nadčasově elegantní růžové závěsné světlo Halo Design Bubbles o průměru 18 cm


Nadčasově elegantní růžové závěsné světlo Halo Design Bubbles

Závěsné skleněné světlo Bubbles značky Halo Design

Svítidlo s názvem Bubbles je nadčasovou klasikou, která se hodí do jakéhokoliv interiéru. Designéři si s ním pořádně pohráli, a tak vznikl tvar, který připomíná barevnou bublinu. Jeho průměr činí 18 cm. Jsou k dispozici další rozměry a barvy.

Hra s geometrií

Geometrický tvar tohoto závěsného světla je dokonale provedený. Designéři si s ním pohráli a dokázali v souladu a světle vyvážit proporce mezi třemi koulemi. Tento vtipný tvar přináší do interiéru svěžest, lehkost a hravost. Díky tomu neunikne pozornosti žádného hosta.

Dostupnost Barvy

Světlo nejenže vypadá výborně, ale je i k dispozici v pěti různých barevných provedeních, aby se co nejlépe hodilo k vaší domácí výzdobě. Pokud preferujete menší rozměry světla, můžete si také vybrat menší verzi.

Stolní lampa

Pokud vám závěsné světlo nestačí, můžete si přikoupit stolní lampu ze stejnojmenné série. Tuto lampu lze umístit kamkoliv v místnosti, kde potřebujete pohodlně osvětlit pracovní stůl nebo číst knihu.

Zlatý kovový baldachýn

Součástí světla je zlatě zbarvený kovový baldachýn. Po připojení ke stropu jistě krásně podtrhne celkový vzhled svícení.

Žárovka není součástí balení

Pozor, žárovka není součástí balení. Je nutné si ji dokoupit. Doporučujeme osadit světlo žárovkou s teplým bílým světlem, které vytváří příjemnou atmosféru.

Pokud vás zaujalo toto nadčasové světlo Halo Design Bubbles, můžete si ho zakoupit na adrese: https://www.crosta.cz/produkt/ruzove-zavesne-svetlo-halo-design-bubbles-18-cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.