Nová matrace Molmat SORELA s potahem pro zdravé spaní


Kvalitní složení matrace

Matrace je tvořena kombinací kvalitní studené pěny a latexu. Nosné plochy z obou stran jsou tvořeny latexovými deskami, které jsou vzdušně perforovány pro lepší odvod vlhkosti. Latexová pěna je flexibilní a tvarově stálá i po mnoha letech užívání, zároveň je odolná proti plísním a bakteriím. Střed ze studené pěny disponuje velmi dobrou elasticitou a díky otevřené buněčné struktuře vysokou prodyšností což přispívá k ideálnímu teplotnímu komfortu uživatele.

Potah TRIMTEX

Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX. Potah má hmotnost 150 gr/m2, s zipem dlouhým do L. Nové vysoce kvalitní typy úpletových potahů z mikrovláken poskytují potahům nové vlastnosti, které se u starších typů potahů nevyskytují. Potah je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost. Neobsahuje žádné toxické látky. Permanentně čistého vzduchu dosahuje potlačováním tělesných pachů a jejich překrytím. Praní na 60 °C.

Prospěšnost matrace Molmat SORELA

Důležitost kvalitní matrace je nezbytná pro zdravé spaní. Matrace Molmat SORELA zajišťuje kvalitní podporu páteře, což má za následek prevenci bolesti zad. Díky otevřené buněčné struktuře a kombinaci latexové pěny a studené pěny zaručuje matrace maximální prodyšnost, což zajišťuje pocit sucha během celého spánku.

Matrace Molmat SORELA je navíc opatřena speciálním potahem TRIMTEX, který poskytuje další výhodné vlastnosti: vysokou tažnost a pevnost, snadné čištění, praní na vysoké teploty a snadné odstraňování tělesných pachů.

Pokud jste tedy hledali matraci s kvalitním složením a snímatelným potahem, matrace Molmat SORELA s potahem TRIMTEX je pro vás tím pravým řešením. Navštivte náš obchod a objednejte si ji již dnes!

Matrace Molmat SORELA s potahem

Detail potahu

Klikněte zde pro objednání matrace Molmat SORELA s potahem TRIMTEX!

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.