Nový designový talíř Maxwell & Williams Caviar v bílo-černém provedení


Nový designový talíř Maxwell & Williams Caviar v bílo-černém provedení

Vstupte do světa elegance a vkusu s kolekcí Caviar

Prostřete svou tabuli tímto elegantním keramickým nádobím z kolekce Caviar od australské značky Maxwell & Williams.

Najdete v ní nepostradatelné kousky jako talíře či misky pro každodenní stolování, ale také servírovací podnosy či misky na omáčku, jež se hodí zejména pro slavnostnější události.

Talíře z kolekce Caviar jsou vyrobeny z kvalitní keramiky, která je nejen velmi odolná, ale také překrásně vypadá. To dává těmto talířům nádech luxusu a eleganci, do každého stolování přidají svůj osobitý šarm. Design spojuje bílou základní barvu s lesklými černými detaily. Ty jsou umístěny v nepravidelných tvarech připomínajících kaviárová zrnka, což dává celé kolekci jemný nádech přírodních prvků.

Vaše hosty určitě potěší všestrannost tohoto talíře

Talíře z kolekce Caviar jsou dostatečně velké (34,5 x 19,5 cm), aby na ně mohla být servírována vaše oblíbená jídla. Zároveň nejsou příliš těžké (1,17 kg), což se vždycky ocení, když je potřeba je přenášet z místa na místo. Kromě toho jsou velmi odolné, takže si můžete být jisti, že váštalíř splní všechny vaše požadavky na kvalitu a praktičnost.

Talíře z kolekce Caviar lze kombinovat s dalšími produkty této značky, jako jsou misky na polévku, slané i sladké dezerty či servírovací mísy.

Úžasný design, nadčasový styl, kvalita

Maxwell & Williams Caviar je moderní kolekce, která přináší do vašich životů mix nadčasového stylu, elegance a kvality. Díky ní budou vaše stolování vypadat ještě lépe než z restaurace a vaši hosté si užijí skvělou večeři v úžasném prostředí. Nakonec, stůl je vždycky první věc, která zaujme, tak proč si nevybrat ten nejlepší.

Tento nový designový talíř Maxwell & Williams Caviar v bílo-černém provedení je dostupný na webu VybírejNábytek.cz.

Prostřená tabule s talíři z kolekce Caviar Maxwell & Williams
Talíř s jídlem z kolekce Caviar Maxwell & Williams
Kolekce talířů, misk a dalšího nádobí z kolekce Caviar Maxwell & Williams

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.