Podnos Mauro Ferretti Flower Verde, 33 cm: Zelená květinová elegance pro vaše servírování


Podnos Mauro Ferretti Flower Verde, 33 cm

Zelená květinová elegance pro vaše servírování

Tento kousek od Mauro Ferretti působí dojmem, jakoby našeptával nějaký příběh, který se následně odrazí v celém interiéru. Ten následně získá nezaměnitelný nádech dávných dob a všednost bude ta tam.

Podnos Mauro Feretti Flower Verde, 33 cm

Podnos Mauro Ferretti Flower Verde, 33 cm je dokonalým příkladem toho, že v malých detailoch se skrývají velké tajemství. S jemným květinovým vzorem na tmavě zeleném pozadí přináší do vaší kuchyně nejen funkčnost, ale i krásu. Kombinace zelené a květinového motivu vytváří výrazný a nezávislý stylový prvek, jenž dokáže doplnit jakékoli prostředí.

Kvalita a funkčnost

Podnos Ferretti je nenahraditelný v domácnosti, ať už jej použijete jako podnos pro přinesení snídaně na postel nebo jako designový doplněk na stůl při slavnostním obědě nebo večírku. Vsrabčíkovitém tvaru se skvěle hodí pro servírování dezertů či ovocných mis. Velikost 33 cm rovněž umožňuje nakrájet větší kusy masa či sýrů a podat je tak hostům ve velkém stylu.Is taneček zsúvorený do ozdobných květin nedovolí jakémukoli předmětu, abyseskál. Tím se zvyšuje funkčnost podnosu a minimalizuje se riziko pádu.

Vyzkoušejte Podnos Mauro Ferretti Flower Verde, 33 cm pro vaše servírování již dnes!

Návod k použití

Pokud chcete zachovat podnos v perfektní kondici, doporučujeme ho mýt pouze jemným mýdlem a teplou vodou. Podnos Mauro Ferretti Flower Verde, 33 cm je naprosto nepoužitelný v mikrovlnné troubě a myčce nádobí. Nezapomeňte vložit pár stránek noviny pod podnos při řezání aby se nepoškrábal. Díky tomuto malému triku vám podnos bude sloužit mnoho let.

Podnos Mauro Feretti Flower Verde, 33 cm

Závěr

Podnos Mauro Ferretti Flower Verde, 33 cm je skvělou volbou pro každého, kdo hledá nejen praktického pomocníka, ale i designový kousek do své domácnosti. Zelená květinová elegancese hodí do každého interiéru a rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Vyzkoušejte si tento kousek již dnes a nebudete litovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.