Police RUSTAVELI – Masiv borovice s výjimečným mořením

Tento nádherný kus nábytku je vyroben z kvalitního materiálu – masivu borovice. Navíc, díky speciální technologii moření, získal police RUSTAVELI svůj unikátní vzhled, který jistě zaujme každého návštěvníka vašeho interiéru.

Barvy

Provařte se skrze naší nabídkou a vybavte svůj domov o konzolové stolky, sedací soupravy, lampy a další doplňky – všechny námi nabízené v široké škále různých barev, aby vám vyhovovaly co nejvíce. Jednoho konkrétního odstínu si však zaručeně užijete i u police RUSTAVELI.

Jaký odstín si vyberete?

Police RUSTAVELI v bílé barvě

Přesvědčíte se, že i přes svoji vysokou kvalitu, je police RUSTAVELI přístupná pro každou kapsu.

Materiál

Jak již bylo zmíněno, police RUSTAVELI je vyrobena z kvalitního materiálu, konkrétně ze dřeva masivu borovice. Díky tomuto materiálu vypadá police nejen elegantně, ale je také velmi odolná a dlouhodobě vydrží v použití.

Stojí za to si do domácnosti pořídit takový kousek nábytku, který bude s vámi několik let.

Policle RUSTAVELI z masivu borovice

Rozměry

Police RUSTAVELI má ideální rozměry pro výstavbu do bytu. Její základní rozměry jsou 60 x 25 x 20 cm, což ji dělá dostatečně velkou pro uložení většího množství potřebných předmětů a zároveň dostatečně malou, aby nezabírala příliš mnoho místa.

S touto policí RUSTAVELI už nebudete muset řešit problémy s odkládáním věcí, přeci jen prostory v bytech se zmenšují a každý centimetr pozemku potřebujeme využít co nejoptimálněji.

Police RUSTAVELI v interiéru

Aby toho nebylo málo, jižní nabídka naší e-shopu obsahuje police RUSTAVELI v třech odstínech – bílou, hnědou a černou – takže si vybere opravdu každý podle svého vkusu. Pokud hledáte spolehlivou, odolnou a zároveň stylovou polici, neváhejte a objednejte si ji ihned!

A pokud si nejste jisti, že docilujete tou danou barvou správné atmosféry, navštivte náš blog a s námi se nechte inspirovat.

Objednat police RUSTAVELI nyní

Nezapomeňte – police RUSTAVELI je dodávaná v demontu, ale její sestavení by vás nemělo víc než pár minut z práce. Do vlastnictví této police vás ale nikdo nepozve, tím si budete muset pojistit sami.

„Vaši hosté se vám zaručeně budou ptát, odkud máte tu krásnou polici. “

Interiér s police RUSTAVELI

Záruka

Na police RUSTAVELI poskytuje naše společnost záruku v délce 24 měsíců. Tuto záruku poskytujeme v případě, že si producte instalujete podle návodu uvedeného v návodu k použití.

Tato policie vám bude sloužit ještě dlouho.

Objednat police RUSTAVELI nyní

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.