Polysan RIONI – pneumatická vanová zástěna s rámou ze stříbra a čirým sklem 710 mm (72915)

O koupeli sní asi každý z nás. Někdo dá výhledněji přednost koupání ve vaně, někdo zase sprchování stojem. Nicméně, pro mnohé mohou být tyto dva způsoby kombinované a výsledkem bude pneumatická vanová zástěna, jako je ta od firmy Polysan.

Design a estetika

Polysan RIONI nabízí moderní design a estetický dojem s kombinací stříbrného rám, který je doplněn o čiré sklo a celkově dosahuje výšky 710 mm. Tento produkt si tak může najít své místo v každé koupelně, která se snaží o to, aby vypadala moderně.

Polysan RIONI

Praktičnost a spolehlivost

Polysan RIONI disponuje pneumatickým mechanismem, který zajišťuje snadné ovládání závěsu. To přináší jasnou výhodu v komfortu při koupání a zabraňuje jakékoliv zablokování. Sklo zajišťuje spolehlivost a bezpečnost, takže se nemusíte bát možných nehod.

Polysan RIONI - pneumatická vanová zástěna

Poradí si s těžšími zdroji tlaku

Díky způsobu, jakým byl tento produkt vytvořen, může si poradit dokonce i s těžšími zdroji tlaku, což znamená, že si s ním můžete být jisti i v případě, kdy budete mít doma více lidí používajících koupelnu najednou.

Polysan RIONI - pneumatická vanová zástěna v koupelně

Výhodou je i snadná údržba

Především díky hladkým a kvalitním materiálům lze Polysan RIONI snadno udržovat v čistotě. Sklo odolává různým jedům a korozi, které by mohly být v koupelnách, a proto se vám nebude otírání zadarmo.

Pokud hledáte moderní a praktický doplněk do vaší koupelny, teď máte na výběr výjimečný produkt, a to Polysan RIONI. Pokud chcete vidět výrobek bližší, dívejte se ZDE na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/polysan-rioni-pneumaticka-vanova-zastena-710-mm-stribrny-ram-cire-sklo-72915.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.