Povlečení z mikroplyše Face od značky Jahu – rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Proč je mikroplyš ideální do chladnějšího období?

Mikroplyš je vyroben z jemného mikrovlákna, které má skvělé termoregulační vlastnosti. Proto je ideální do chladnějšího období, kdy nám dodá potřebné teplo a zahřeje nás v noci.

Je neuvěřitelně hebké, měkké a příjemné na dotek

Povlečení z mikroplyše Face od značky Jahu je heboučké, hřejivé, měkké a příjemné na dotek. Díky jeho materiálu z mikrovlákna se vám bude zdát, že se zahalíte do měkkého plyšového peříčka.

Je vhodné i pro alergiky a má snadnou údržbu

A co je na tomto povlečení ještě skvělé? Je vhodné i pro alergiky, protože nevyvolává alergické reakce ani nereaguje s prachovými částicemi. Navíc má snadnou údržbu. Perfektně schni a nepřilnavějí se k němu žmolky. A co víc, povlečení můžete prát v automatické pračce a nemusíte ho už žehlit.

Souprava obsahuje povlak na polštář a přikrývku

Tato souprava obsahuje povlak na polštář o rozměru 70 x 90 cm a povlak na přikrývku o rozměru 140 x 200 cm. Takže s ní máte kompletní povlečení do postele a nemusíte hledat doplňky do ložnice.

Povlečení z mikroplyše Face od značky Jahu

Závěr

Povlečení z mikroplyše Face od značky Jahu nabízí vynikající vlastnosti pro chladnější období, neuvěřitelně hebké a příjemné na dotek, vhodné i pro alergiky a snadnou údržbu. Tuto soupravu doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní a pohodlné povlečení v této mrazivé zimě. A pokud vás zaujalo, můžete si ji koupit zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.