Set zahradního nábytku ASIR COSMO 81 cappuccino – styl a pohodlí na terase

ASIR COSMO 81 cappuccino

Zahradní sestava COSMO v barvě cappuccino je sestava velkého stolku a šesti vyplétaných křesel s pohodlnými podsedáky. Je určena pro ty, kteří chtějí mít na své terase nejen stylové, ale také pohodlné zázemí.

Velký stolek s deskou z tvrzeného skla má pod deskou odkládací polici a díky své velikosti se u něj nebudete mačkat. Je perfektní na posezení s rodinou, přáteli či sousedy a užít si společně večer, občerstvení a výhled z terasy.

ASIR COSMO 81 cappuccino

Sedáky jsou z kvalitní sedákové pěny 32 DNS a v polštářích na opěrkách najdeme pohodlnou kuličkovou výplň. Tyto vlastnosti zabezpečí maximální komfort při sezení a to i při delším posezení, neboť vyplétaná konstrukce společně s kvalitními materiály zajistí, že nebude dojít k nedopatření, jako je bolavá záda, odřený zadek či pohmožděné stehení svaly.

Stolek:

  • Šířka: 200 cm
  • Výška: 80 cm
  • Hloubka: 100 cm

Židle (6 kusů):

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 88 cm
  • Hloubka: 75 cm

Nábytek je vyroben z vyplétaného umělého ratanu, jenž se dobře snáší s venkovním prostředím a UV zářením. Zároveň je také snadno omyvatelný a tak bude jeho údržba i po mnoha použitích stále velmi snadná.

Navštivte stránku https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-set-zahradniho-nabytku-cosmo-81-cappuccino pro více informací a možnost zakoupit tento krásný a pohodlný zahradní nábytek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.