Sprchová baterie Hansgrohe ShowerSelect bez podomítkového tělesa chrom 15761000 – Elegantní a moderní řešení pro vaši koupelnu


Sprchová baterie Hansgrohe ShowerSelect bez podomítkového tělesa chrom 15761000

Sprchová baterie Hansgrohe ShowerSelect bez podomítkového tělesa chrom 15761000

Elegantní a moderní řešení pro vaši koupelnu

U baterií Hansgrohe s technologií ShowerSelect NENÍ možné regulovat průtok vody u jednotlivých funkcí. Tlačítka slouží k zapnutí a vypnutí jednotlivých funkcí. To znamená, že si můžete snadno vybrat mezi hlavovou sprchou, stříkající hadicí nebo masážními tryskami, aniž byste ztratili vzácné minuty manévrování s ovládacím ventilem.

Termostatická podomítková baterie bez podomítkového tělesa

Technologie termostatické baterie zajišťuje stálou teplotu vody, bez ohledu na tlak a vytížení systému. Tento model nevyžaduje podomítkové těleso, což usnadňuje instalaci a umožňuje snadný přístup k údržbě. Chromové provedení dodává sprchové baterii moderní a luxusní vzhled, který se bude hodit do každé koupelny.

Sprchová baterie Hansgrohe ShowerSelect - Montážní diagram

Průtok baterie je 59 litrů/minutu

Tento model sprchové baterie nabízí průtok vody 59 litrů za minutu. To znamená, že si můžete užít osvěžující sprchu bez zbytečného čekání na teplou vodu. Hansgrohe je renomovanou značkou, která je známá svou kvalitou a spolehlivostí. Není divu, že si tuto baterii oblíbili milovníci moderního designu a kvalitních materiálů.

Přejděte na velkynabytek.cz, kde si můžete zakoupit tuto baterii za velmi atraktivní cenu. Pokud hledáte elegantní a moderní řešení pro vaši koupelnu, určitě neváhejte a pořiďte si Hansgrohe ShowerSelect bez podomítkového tělesa chrom 15761000.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.