Stylový a praktický – bílý keramický kelímek na kartáčky od Sapho Amelie


Doplňky do koupelny jsou často nedoceněným, ale nezbytným prvkem při úpravě interiéru. Každodenní používání kartáčků na zuby může být pěkně nepřehledné, pokud nemáte vhodné úložiště. Proto se vám představujeme s keramickým kelímkem na kartáčky z řady Amelie od značky Sapho.

Amelie řada od Sapho

Řada Amelie se drží populárního vintage stylu, který dodá vaší koupelně unikátní venkovský nádech. Máte možnost si pořídit různé kusy, které dokáží stylově doplnit vaši koupelnu.

Kvalitní a odolná bílá keramika

Kromě svého vzhledu je keramický kelímek na kartáčky také velmi praktický. Je vyroben z kvalitní a odolné bílé keramiky, která vám zaručí dlouhou životnost.

Provedení z keramiky také umožňuje snadnou údržbu a čištění. Stačí pouze opláchnout vodou a případně otřít.

Kde si můžete pořídit keramický kelímek?

Pokud vás bílý keramický kelímek na kartáčky z řady Amelie zaujal, můžete si ho zakoupit na stránkách Srovnavacnabytku.cz.

Tento e-shop nabízí kvalitní nábytek, doplňky do bytu i koupelny. Díky široké nabídce si zde najde každý to, co potřebuje.

Odkaz na produkty jiného stylu si můžete projít zde.

Koupelna

Nebojte se svou koupelnu zdokonalit o praktické i dekorativní doplňky. Vyzkoušejte keramický kelímek na kartáčky z řady Amelie a uvidíte, jak dokáže proměnit jednoduchý předmět v krásný detail.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.