Zahradní set Vienna + Piazza: Stůl a 2 ratanové židle s područkami

Při zařizování zahrady nebo terasy, není potřeba zapomínat na pohodlné posezení. Nábytek pro venkovní prostory bývá vystaven náročným podmínkám – slunci, vodě, větru a teplotním výkyvům. Proto je důležité zvolit takový, který tyto nároky splňuje a navíc působí esteticky. Set zahradního nábytku Vienna + Piazza tedy splňuje ideální podmínky, jak pro každodenní relaxaci tak i pro slavnostně připravený stůl.

Přehled

  • 1 stůl 700×700 mm
  • 2 ratanové židle s područkami

Zahradní set Vienna + Piazza je velmi elegantním a praktickým řešením pro každý zahrádkářský chodníček. Po jeho pořízení budete moci po celý rok plně využívat Vaši zahradu.

Set zahradniho nabytku Vienna + Piazza s napojeným grilem

Set je také velmi snadné a rychlé skládat a demontovat. Takže si můžete kdekoli v přírodě nachystat svůj ideální grilovací koutek, či jídelní stůl na piknik.

Ratanový nábytek, jako tento set, je vyroben z ultra odolného polyethylenového vlákna. Tento materiál je odolný proti povětrnostním vlivům, vzrostlé povětrnostní vlivy i UV zářením.

Ratomové židle

Ratanové židle jsou navíc komfortně tvarované s pořádnými područkami pro pohodlné posezení. Ratan umožňuje nekomplikovanou údržbu, nevybílí se a nehrozí ani praskání.

Dopřejte si s Vaší rodinou nebo blízkými kvalitní prázdniny se zahradním nábytkem Vienna + Piazza. Objednat si ho můžete na VybirEjnabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.