Zelený sametový taburet Barock od Moebel Living: luxusní kousek do vašeho interiéru v výšce 75 cm


Zelený sametový taburet Barock od Moebel Living

Luxusní kousek do vašeho interiéru v výšce 75 cm

Taburet Barock

Krásný retro taburet Barock je čalouněný smaragdově zeleným sametem. Celý povrch je pravidelně prošívaný knoflíky ve stejné barvě, což tvoří velmi klasickou strukturu povrchu. Velkou výhodou je úložný prostor uvnitř taburetu.

Úložný prostor v taburetu

Úložný prostor uvnitř taburetu je skvělou vychytávkou, která ocení zejména majitelé menších bytů či bytů s omezenou úložnou kapacitou. Lze v něm uložit různé drobnosti, jako jsou například plyšáci, časopisy nebo deky. Stačí pouze zvednout sedák a předměty tam uložit. Úložný prostor je dostatečně velký, aby pojmula většinu věcí, které potřebujete uložit.

Vyčištění taburetu

Při čištění taburetu doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Pokud potřebujete odstranit silnější nečistoty, můžete přidat kapku jemného mýdla. Po čištění doporučujeme nechat taburet vyschnout přirozenou cestou. Pokud máte doma vysavač s vhodným nástavcem, můžete taburet také odsát a tak odstranit prach a nečistoty z povrchu.

Tento krásný zelený taburet od Moebel Living je skvělým doplňkem do každého interiéru. Kromě své funkčnosti je také velmi dekorativní a poskytne vašemu bytu nádech luxusu. Pokud hledáte skvělý kousek do svého obývacího pokoje či ložnice, taburet Barock je tím správným výběrem.

Pro více informací o taburetu Barock od Moebel Living navštivte oficiální stránky zde.

Taburet Barock detail

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje Jičínsko a jeho autorem je Moje Jičínsko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.